Współpracujemy z ...

 

Produkty Boca Botanica zawierają wyłącznie naturalne składniki.

Wyselekcjonowane rośliny, minerały oraz zioła są znane i powszechnie stosowane w medycynie od wieków. Wszystkie substancje roślinne i mineralne są w maksymalnie wchłaniany dla organizmu produkt. Forma kapsułek spowoduje spowalniane uwalnianie substancji, a dzięki synergicznemu składowi, dostarczasz do organizmu tylko to, co najlepsze z natury.

Od dekad dokładamy wszelkich starań, byś otwierając słynne bursztynowe buteleczki miał pewność, że są w nich witaminy, minerały bądź zioła najwyższej jakości, a jedynym sposobem by to zagwarantować są szeroko zakrojone badania i rzetelna praca naukowa. Zakład produkcyjny Solgara posiada własne laboratorium, w którym każda witamina, minerał i zioło poddawane są najsurowszej kontroli. Badamy siłę działania, czystość i zgodność z normą, dążąc jednocześnie do wyeliminowania możliwie największej liczby alergenów.

  • Wytwarzamy witaminy od ponad 70 lat. Nie od 70 minut.
  • Nasze produkty powstają w wyniku badań naukowych. Nie fantastycznonaukowych.
  • Na naszych etykietach znajdziesz fakty. Nie bajki
  • Dobierając składniki kierujemy się jakością. Nie ceną

My, kobiety. Jesteśmy zupełnie różne, a jednocześnie tak bardzo podobne. Różnorodność potrzeb, stylów życia i ról zmotywowała nas do stworzenia szerokiej gamy produktów. Z kolei podobieństwa zainspirowały nas do celebrowania wspólnoty i zbudowania społeczności, w której możemy dzielić się sposobami na jeszcze lepsze, zdrowsze, przyjemne życie.

Wśród nas są kobiety biznesu, amatorki sportu, pełne energii It Girls, troskliwe mamy i ikony, które znamy z mediów czy portali społecznościowych. Wszystkie szukają sposobu na wzmocnienie zdrowia, piękno, dobrą energię, odżywienie. Zwykłe-niezwykłe dziewczyny, które codziennie nas zachwycają. Z myślą o Was wszystkich powstały eliksiry ZOJO, dla Was będziemy rozwijać ich ideę.

Herbaty i Suplementy Ekologiczne czyli to co natura ma najlepszego do zaoferowania. 

Unikalne ekologiczne suplementy diety oraz wielokrotnie nagradzane herbaty bazują na głębokiej mądrości Ajurwedy – „ sztuki życia mądrze”. Stworzyliśmy Pukka Herbs aby dobroć tej wiedzy przynieść każdemu.

Suplementy  powstały jako wynik prawie 10 lat badań i najnowszych badań  naukowych. Wraz z kategorią Food ( czyli Żywnością) stworzyliśmy 8 rodzin

Viridian Nutrition (w skrócie Viridian) to marka suplementów z której jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że opiekujemy się nią w Polsce. Od początku istnienia firma założona w 1999 roku przez Cheryl Thallon w Wielkiej Brytanii postawiła za cel następujące główne filary działalności: OdżywianieCele CharytatywneEtyka oraz Środowisko
Viridian tworzy formuły suplementów z wielką uważnością na każdym etapie działań: od szukania źródeł składników aż do tworzenia procedur produkcji. Wszystkie suplementy Viridian są wolne od GMO, nie są napromieniowywanie ani nie są używane dodatki takie jak np. stearynian magnezu czy dwutlenek tytanu. Nie są dodawane cukry, barwniki ani sztuczne aromaty. Składniki stosowane w suplementach Viridian mają bezpieczną historię stosowania u ludzi. To wszystko sprawia, że wszystkie suplementy Viridian są tak czyste jak tylko jest to możliwe.

Terranova została założona w 2008 roku przez Stephena Terrassa. Jest jedną z niewielu firm suplementów żywieniowych na świecie, które nie używają żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji. Wyróżnia nas także to, że 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Podstawowym celem koncepcji preparatów Terranova jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności, wszechstronności, czystości, łagodności, równowagi i bezpieczeństwa.

Terranova przedkłada wykorzystywanie całych składników roślinnych nad ekstraktami. Tworząc produkty odpowiednio dobieramy ilości składników odżywczych, mineralnych lub witaminowych. Synergiczne środowisko ludzkiego organizmu potrafi wykorzystać optymalnie dobrane dawki.